Katılımcılarımızın "Atlantik Eğitimleri" ile ilgili yorumları

İsmail AYDOĞAN
İçişleri Bakanlığı | Bilgi-İşlem Daire Bşk

"Beklediğimin üzerinde; gayet güzel...
İşim hakkında neler yapabileceğimi veya neler isteyebileceğimi daha iyi anladım. İşimde daha başarılı olacağım."

E. Cihangir Gülegen
T.C Sağlık Bakanlığı | Bilgi-İşlem Dep

"Gayet güzel, yeterli ve faydalı..
Daha çok, uzaktan eğitim projeleri geliştirmek ve web sitemizin görsel ve hız kalitesini arttırmak için kullanıyoruz Ayrıca masaüstü yayıncılık konusunda da çok yararlı.."

Mustafa Çiçekyurt
Servier İlaç | Bilgi-İşlem Dep

"Eğitim veren arkadaşlar oldukça iyi arkadaşlardı. Beni daha çok eğitimden sonra verilen telefonla destekler etkiledi. Eğitim veren ve telefonla destek veren arkadaşlara teşekkür ederim.
Ben yeni yeni HTML ve ASP kodu yazıyorum. Yaptığım sayfaların amatör olduğu hemen belli oluyordu. Ama Flash ve Dreamweaver programları ile daha profesyonel sayfaları daha az zaman ve performans harcayarak yazmaya başladım."

Galip Yücesoy
Alcatel Teletaş | Halkla İlişkiler Departmanı

Atlantik'in açmış olduğu 3 eğitime katıldım. Son derece iyi organize edilmiş ortamlarda eğitim aldım. Atlantik ile ilişkilerim sadece eğitim anında değil eğitimden sonra da, devam etmiştir. Programlarla ilgili en ufak bir sorunumda rahatlıkla arayarak, çözüm elde ettim.
Almış olduğum eğitimler sonunda (en sık kullandığım Dreamweaver) programı uygulamada ilk başlarda zorlansam da şu anda iyi bir kullanıcısıyım. Bu vesile ile ilgili tüm personeli kutlar iyi seneler dilerim.

M. Fevzi Gavremoğlu
Tusaş Havacılık | Sistem Uzmanı

Atlantik Eğitim Programları; konusuna hakim, iletişimi güçlü, anlatımı akıcı ve sorularınızı cevapsız bırakmayan geniş bir birikime sahip eğitmenler tarafından verilişinin yanısıra, çoğu zaman göz ardı edilen eğitim ortamı, alet-ekipman-malzeme ve lojistik destek konusundaki titizlikleri sayesinde, eğitimin tadına vardığınız ve belki de tüm bunların birleşimi sonucu, kalıcı bir temel oluşturuyor.
Web sayfaları ve interaktif CD uygulamalarını, Macromedia Eğitimlerinin uygulama aşamasında aldığınız, grafik-ses-film-etkileşim bilgileri gibi temel unsurları kullanarak, anlatılan örnekler, verilen linkler ve ipuçları sayesinde başarabilecek bir konuma geliyorsunuz.
Macromedia ve Atlantik sitelerindeki bilgi paylaşımına yönelik destek ve web-grafik tasarımla ilgili yayınların aldığınız temel üzerine büyük ölçüde katkıda bulunduğu da bir gerçek. Gerisi -Yaratıcılık- size kalıyor kuşkusuz.

Tuğba Makbuloğlu
TED Koleji | Bilgisayar Öğretmeni

Oldukça iyi ve kaliteli programlar özellikle eğitim piyasasında çok fazla kullanılmakta. öğrenmesi ve kullanılması çok kolay... biraz alt yapıya sahip kişiler kolaylıkla öğrenebilir.
Ben bu kurslara başladığım zaman Macromedia eğitimlerinin hiç birini bilmiyordum. Ancak kendim bilgisayar mühendisi olduğum için, yani alt yapım çok iyi olduğu için kendi kendime kitaplardan bu eğitimleri takip ediyordum. Fakat işlerin daha çabuk olması açısından eğitimlere katıldım. Eğitimlerde eğitmenimiz her türlü sorumuzu en ince ayrıntısına kadar bize anlattığı için konuyu daha çabuk kavrayabiliyorduk. Anında yapılan uygulamalarla konuyu hemen pekiştirebiliyorduk. Aldığım eğitimlerle okulumuz adına sanal dersler hazırlıyorum. İşlenen derslerin hemen ardından pekiştirme konuları, soruları ve dersleri işleyen konu takviyeleri hazırlıyorum. Bu şekilde ders işlemek hem öğrenciler açısından hem de öğretmenler açısından oldukça zevkli geçiyor. Yaptığımız bu çalışmaları ayrıca net ortamında da öğrencilerimize sunuyoruz. Evlerinde ödevlerini net üzerinden yaparak öğretmenlerine yolluyorlar. Bu eğitimlere devam ederek okulum adına çok daha iyi şeyler yapmayı umuyorum. Ayrıca yaptığımız çalışmalarla Ankara' da BTIE'ye ve Sakarya' da Bilişim Teknolojileri Fuarına katıldık. Yaptığımız çalışmalar üniversiteler tarafından çok beğenildi ve takdir edildi.
Hepinize iyi çalışmalar diliyorum. Ve sizleri çok çok seviyorum. En kısa sürede görüşmek üzere, eğitimlerinizin devamını diliyorum.

 

Adobe Yetkili Eğitim Merkezi - Adobe Authorized Training Center
Adobe İş Ortağı - Adobe Silver Partner
Apple Yetkili Eğitim Merkezi -  Apple Authorized Training Center
Prometric Sınav Merkezi - Testing Center
Pearson VUE Sinav Merkezi - Testing Center